ekotopánky

Home

EKOLOGICKÁ OBUV ZNAčKY "NATURAL WORLD "

🇸🇰 Ahojte všetci! Radi vás privítame v našom novootvorenom obchode ekotopánky v Liptovskom Mikuláši.
🇪🇸 Ponúkame španielsku značku Natural World.  Všetky topánky sú priateľské k životnému prostrediu, odolné, pohodlné a sledujú najnovšie módne trendy.  Natural World venuje mimoriadnu pozornosť detailom, aby sme zaistili nielen pohodlie, ale aj trvácnosť našich výrobkov.

Vitajte v našom útulnom obchode 🌱

📍Sme v Liptovskom Mikuláši na Námestí Osloboditeľov 87

photo_2020-06-26_15-11-46 (2)
NA LETO
NA ZIMU
NA KAŽDÚ SEZÓNU

PRE MUŽOV

Či už sa obliekate do práce alebo na voľný čas – pár topánok Natural World bude perfektným doplnkom. Od najmodernejších po klasické štýly, máme všetky pánske topánky, ktoré potrebujete pre svoj šatník. V našom obchode nájdete rôzne modely, ako sú espadrily alebo tenisky, poltopánky alebo tzv.jachtárske topánky. Prezrite si náš katalóg pre mužov a doprajte si nový pár topánok!

PRE ŽENY

Milé dámy, značka Natural World ponúka topánky veselých a originálnych farieb. Je to obuv, ktorá nikdy nevyjde z módy a navyše je cenovo dostupná. V našom obchode máme širokú škálu pohodlných tenisiek; poltopánok, svieže a módne espadrily, balerínky.  Prezrite si náš katalóg pre ženy.

PRE CHLAPCOV A DIEVČATÁ

Deti milujú pohodlnú obuv. V Natural world sa snúbi pohodlnosť s veselými farbami, aby náš svet nebol nudný. Topánky so šnúrkami, bez šnúrok, na suchý zips – vyberiete si model podľa predstáv Vašich ratolestí. Objavte kolekciu pre dievčatá a chlapcov!

KÚPOU NAŠEJ OBUVI PRISPIEVATE K STAROSTLIVOSTI O NAŠU KRÁSNU ZELENÚ PLANÉTU

V Natural World máme certifikát „Green Trade World“, ktorý zaručuje, že počas výrobného procesu nepoužívame žiadne zdraviu škodlivé látky. Väčšina našich topánok sa vyrába podľa „vulkanizovaného systému“, ktorý je založený na aplikácii tepla a tlaku. Starostlivo hľadáme suroviny šetrné k životnému prostrediu, aby sme Vám ponúkli kvalitnú obuv.

tag

100% organická bavlna

Suroviny, ktoré sa používajú na výrobu našich topánok, majú textilnú ekologickú certifikáciu (GOTS), ktorá zaručuje a zaisťuje organický stav bavlnených textilných vlákien a ekologický výrobný proces.

recycling-symbol

100% recyklované a recyklovateľné obaly

Všetky naše topánky sa dodávajú v 100% recyklovanej lepenkovej škatuli, ktorú je možné v celom rozsahu recyklovať .

ecology

Etický obchodný záväzok

Etický obchodný záväzok – dodržiavanie zásad
v oblasti ľudských práv na pracovisku vo všetkých fázach výrobného reťazca a s kódexom správania podľa etického obchodu (ETI) počas výrobného procesu.

Scroll to Top